;

Yazılım Hizmetleri

Web, Masaüstü ve mobil uygulama ihtiyaçlarınız için L Teknoloji olarak size sunduğumuz kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler sayesinde yazılım eksikliğinden kaynaklanan sorunlardan kurtulun!

Üstün kalite ve uygun fiyatlarla hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin.

E-ticaret yazılımı

Günümüzde, sürekli gelişmekte olan ve pazar payını her geçen gün arttıran e-ticaret siteleri hayatımızın artık olmazsa olmaz bir parçası haline geldi. Hazır e-ticaret altyapıları size istediğiniz çözümü sunmuyorsa, L Teknoloji olarak hayalinizdeki e-ticaret sitesine kavuşmanız için size uçtan uca hizmet sağlıyoruz.

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Yazılımları

CRM (Customer Relationship Management) yani Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımlarına olan ihtiyaç, bu alanda yapılan projeleri de oldukça arttırdı. 2012 yılından itibaren CRM yerine XRM (X Relationship Management) yani "Herşey" arasındaki ilişkinin yönetimi olarak anılmaya başlandı. Sadece müşteri süreçleri değil, sigorta, sözleşme süreçleri ve şirketinizin hitap ettiği sektör adına, yönetilmesi ve sistematik bir sürece oturtulması gereken tüm süreçleri XRM başlığı altında toplayabiliriz.

Yazılım dünyasında standartlaşmış crm programları genel olarak tüm sektörlere hitap etmeyi hedefleyerek yazıldığından, aslında birçok şirket kullandığı hazır program içersindeki bir çok modülü kullanmıyor hatta çoğu ekranda ihtiyacı olan (aslında sisteminde yer alması gereken) bir çok bilgi giriş bölümünü bulamıyor.

Her şirketin müşterisi ile ilişkilisi ve aynı sektörde olsa dahi iş yapış biçimi ve süreçlerinin farklı olduğunun inancındayız. Bu sebeple kullanmadığınız kalabalık ekranlardan kurtulmak, yalnızca kendi iş yapış biçiminize uygun, istediğiniz tüm bilgileri tutup raporlayabileceğiniz bir crm yazılımına ihtiyacınız var ise L Teknoloji bu anlamda, ihtiyacınız olan analizden yazılım geliştirme safhasına kadar olan tüm süreçlerde size maksimum desteği sağlıyor.

Masa Üstü Programlar

Masaüstü programlar yerini yavaş yavaş bulut sistemlere bıraksa da bazı projelerde kapalı devre ve yüksek performans elde etmek amacıyla ya da internetsiz erişim gerektiği durumlarda masaüstü programlar tercih edilebiliyor.

L Teknoloji, size özel olarak yazdırmak istediğiniz bilgisayara kurulabilen programlar (masa üstü programları) için destek vermektedir.

Startup

Son 6 yılda Türkiyede startup projelerine olan ilgi arttı ve bu alanda yapılan çalışmalar kaydadeğer oranda arttı. Hatta çoğu kurumsal şirket artık, yeni yapacağı projeleri startup felsefesiyle geliştirmekte.

Peki nedir startup felsefesi? Startup projelerinde öncelikli amaç projeyi mümkün olan en kısa sürede, en iyi şekilde, ve temel ihtiyaçlara yanıt verecek düzeyde çıkartmaktır. Bununla birlikte proje altyapısının major değişikliklere adapte olabilecek şekilde geliştirilmesi gerekir. Yolda değişen veya yeni eklenecek olan iş modelleri için esnek bir yapı sunmalıdır.

L Teknoloji, startup felfesini benimsemiş ve yaptığı projeleri, en az fikir sahibi kadar benimseyen ve düşünen bir duruş sergiler. Çıktığınız bu heyecanlı ve bir o kadar da zorlayıcı yolda yalnız kalmayın. Fikrin güzelliği ne kadar önemli olsa da o fikri en iyi şekilde teknik altyapıya oturtmak, gelir modeli belirlemek ve satış stratejilerini belirlemek, kısaca işi çalıştırmak da (execute) bir o kadar önemlidir.

Fikrinizi hayata geçirmek için artık beklemeyin!

Ödeme Sistemi Entegrasyonu

E-ticaret ve pazaryeri iş modellerinin olmazsa olmazı, sisteminize entegre bir ödeme sistemi olmasıdır. Günümüzde en popüler ödeme sistemlerinden biri olan iyzico ödeme sistemini yalnızca birkaç gün içinde sisteminize entegre etmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Mobil Uygulamalar

Mobil kullanım oranı masaüstü kullanım oranını ilk defa 2015 yılında geçti. Ve o günden sonra sürekli artan bir ivme ile aradaki farkı açtı. Mobilitenin hayatımıza bu kadar işlediği bir çağda var olan projenizin henüz mobil versiyonu yok ise bu ciddi bir kullanıcı kitlesini kaybettiğiniz anlamına gelir. Var olan projenizin mobil uygulama versiyonunu yazdırmak veya yeni mobil uygulama geliştirme ihtiyaçlarınız hemen bizimle iletişime geçin.

;