;

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Projenizi yayınladıktan sonra sitenizi hedef kitlenize duyurmanız, yeni müşteri/üye edinmeniz ve bu üyelerin satın alma yapmalarını sağlamanız gerekiyor.

Dijital Pazarlama konusunda çoğu bireysel girişim sahipleri veya orta ölçekli şirketleri bu işi bir uzman ile yapmak yerine kendi içinde çözmeye çalışıyor. Bunun başlıca amacı düşük maliyet veya dijital pazarlama uzmanına verilecek ücreti de reklama harcama düşüncesidir. Ancak ironik bir durumdur ki bu senaryoda uzun vadeli dijital pazarlamaya harcadığınız bütçeler bir uzmana vereceğiniz ücretten daha yüksek rakamlara ulaşabilir. Düzgün kampanya altyapısının hazırlanması, kampanya ve kreatiflerin performans takibi ve bütçe yönetimi gibi optimizasyonlarla zaman geçtikçe aynı pazarlama bütçesiyle daha yüksek oranda dönüşüm sağlayabilmeniz mümkün.

L Teknoloji olarak dijital pazarlama konusunda, maliyetlerinizi düşürmek, marka bilinirliğinizi arttırmak ve yeni müşteri kazanımı konularında size destek oluyoruz. Dijital pazarlama hizmetlerimiz;

  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu): Sitenizin google, bing, yandex gibi popüler arama araçlarında üst sırada çıkabilmesi için teknik altyapınızın ve site içeriklerinizin seo uyumlu olması gerekir.
  • Sosyal Medya Reklamları (Google,Facebook, Instagram, Youtube): Sosyal medyada reklam vermeniz için gerekli olan slogan, kreatif hazırlama, pazarlama altyapısı oluşturma ve performans takibi gibi tüm detaylarıyla size uçtan uca çözüm sunuyoruz. Sosyal medya reklamlarınızı web ve mobil ziyaretçi kırılımlarında ayırarak her iki platform için kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak uygun görseller ile hedef kitlenize ulaşmanızda veya marka bilinirliğinizi arttırma konularında operasyonel ve danışmanlık desteği sağlıyoru.
  • Retargeting (Yeniden hedefleme): Sitenizi daha önceden ziyaret etmiş veya belli aksiyonları almış (örneğin satın alma yapmış) kullanıcıları hedefleme yöntemidir. Bu ziyaretçileri tekrar hedefleyebilmeniz için gerekli altyapıyı hazırlıyor ve potansiyel müşterileri segmentlerini belirleyerek uygun kampanyalar oluşturarak dönüşümlerinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Veri Analizi ve Dijital Pazarlama Maliyet Optimizasyonu: Dijital pazarlamanın belkide en kritik noktalarından olan fakat çoğu zaman önemsenmeyen konularından birisi de eldeki verilerin detaylı analizinin yapılmaması ve kampanyalara dair optimizasyon çalışmalarına yeterli özenin gösterilmemesidir. Dijital pazarlama maliyet optimizasyonu sadece maliyetleri düşürmek değil, aynı bütçeyle daha fazla dönüşüm sağlayabilmek amacıyla da yapılır. Eğer optimizasyon yapmıyorsanız her ay dijital pazarlama için ayırdığınız bütçenin bir kısmını çöpe attığınızı unutmayın!
  • Landing Page Hazırlama ve Lead Generation: Landing page kısaca, reklama tıklandığında kullanıcıyı karşılama sayfası olarak tanımlanabilir. Bu sayfanın mümkün olduğunca sade ve müşteriyi aksiyona geçirme konusunda ikna edici olmalıdır. L Teknoloji landing pagelerinizi sektörünüze ve hitap ettiğiniz kitleye uygun şekilde hazırlayarak yeni üye kazanmanıza veya daha sonradan hedeflemek üzere potansiyel müşteri kitlenizi oluşturmanız konusunda hizmet sağlar.

;