;

Danışmanlık Hizmetleri

Çoğu şirket sahibi, şirket ve eleman yönetimi konusunda iyi nokta da olsada teknik anlamda yeterli bilgiye sahip olamadıkları için, ya IT ekibi kurar yada outsource (dışarıdan bir kaynak) ile teknik destek alır. Tabiki şirket sahipleri ve yöneticiler teknolojiyi baştan kuracak bilgiye sahip olmak zorunda değiller. Sürekli değişen ve gelişen teknolojiye bu anlamda tamamen hakim olmaları zaten beklenemez ancak hiç fikir sahibi olmamak şirket için geri dönülmez zararlara, ekonomik kayıplara yol açabilir.

İşte bu noktada lenger teknoloji size aşağıda yer alan hizmetler hakkında destek sağlıyor.


Bireysel Danışmanlık

Şirketiniz için teknolojik yenilikleri takip etmek veya yeni proje geliştirme sürecinde gerek duyacağınız teknolojik bilgileri birebir toplantılarla tartışıyor ve projeye teknik anlamda daha iyi hakim olmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal Danışmanlık

Kurumunuz için geliştirmekte olduğunuz program için veya programı geliştirmeye hazırlık sürecinizde ihtiyacınız olan tüm analiz, ön araştırma, teknik mimari ve kullanılacak teknolojilerin belirlenmesinde size öncülük ediyoruz.


Proje Yönetimi

Projenizi daha rahat yönetebilmeniz için kullanabileceğiniz proje yönetim araçları hakkında sizi bilgilendiriyor, ekibinizi ve size bu araçlar konusunda eğitim veriyor ve dilerseniz bizzat proje ve ekip yönetimine dahil oluyoruz.


Satış Stratejisi ve Danışmanlığı

Yeni kurulan şirketlere, Startuplara ve İnternet Şirketlerine satış operasyonlarını kurma, satış stratejisini geliştirme ve var olan satış operasyonunun verimliliğini artırma konularında destek sağlıyoruz.

Dökümantasyon

Dökümantasyon ne yazıkki Türkiyede pek önemsenmeyen bir konu. Döküman yazmayı vakit kaybı olarak görmek proje sonrasında daha fazla vakit kaybetmeye sebep olabiliyor. Projeye hakim kişilerin ekipten tamamen ayrılması ya da yeni özellikler geliştirilmek istendiğinde bu özelliklerin var olan sistemde nereleri etkileyeceği bilgisinin yazılı olarak elde olmadığından atlanması gibi konular sonucunda ciddi sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Bir proje dökümanına sahip olmanız sizi bu dertlerden kurtarır ve ekibe yeni dahil olan kişilerin projeye hakim olma sürecini arttırır.

Dökümantasyona ayıracak vaktiniz yok veya iyi bir dökümantasyonun nasıl hazırlanacağını bilmiyorsanız L Teknoloji size bu konuda destek olmaya hazır.

Startup Danışmanlığı

Fikriniz çok kıymetli ve en iyi değeri hakediyor! Bunun farkındalığıyla startup projeniz için size iş önceliklendirme, pazar araştırması, yatırımcı sunumu ve fizibilite çalışmaları gibi konularda mentorluk yapıyor, hayalinize ortak oluyoruz.

Entegrasyon

Hızla değişen teknoloji dünyasında gün geçtikçe tüm sistemler birbirine entegre oluyor ve haberleşebiliyorlar. Bununla birlikte kullanıcılar da işlerini tek sistem üzerinden yapma yönünde yeni alışkanlıklar gösteriyor. Her iş için ayrı bir program kullanmak çalışanlar için işkence ve vakit kaybına dönüşüyor.

Oysaki günümüzde neredeyse tüm sistemler entegre olabilmek için API' ye (Application Programming Interface) sahip. API Entegrasyonları sayesinde bölünmeden ve odak kaybetmeden işlerinizi tek platform üzerinden yönetmeniz mümkün.

Bu noktada L Teknoloji olarak kurum içi kullandığınız programların birbirleriyle haberleşerek, interaktif bir ortam yaratmayı sağlıyor ve işinizi kolaylaştırıyor. İster kullandığınız programların birbiri ile iletişimi isterseniz de ödeme entegrasyonu konusunda L Teknoloji yanınızda.

Teknik Araçlar

Günümüzde birçok işinizi kullandığınız programlar üzerinden yönetsenizde, bu programlarda yer alan verileri analiz etmek, grafikler çıkarmak veya kullanıcı deneyimi ve hareketlerini ölçmek için ekstra tool lara ihtiyaç duyarsınız.

L teknoloji kullandığınız programlara göre entegre edebileceğiniz veya haricen kullanabileceğin teknik toollar (araçlar) konusunda sizi yönlendirerek bu araçlardan maksimum verim alabilmeniz için gerekli ön hazırlığı yapıyor, size ve çalışanlarınıza gerekli eğitimleri veriyor.

Teknik araçların detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bakım ve Destek

Projeler tamamlandıktan sonra en kritik süreç bakım sürecidir. Programlar kullandıkça test aşamasında karşılaşmadığınız hatalar veya analiz aşamasında öngöremediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz yeni ekran geliştirmeleri gerekli olabiliyor. Bazı durumlarda ne kadar iyi yaparsanız yapın, siz veya kullanıcılarınız programı kullandıktan sonra analiz aşamasında tahminlemesi oldukça zor olan yeni geliştirme ihtiyaçları doğması çok olası.

L Teknoloji olarak kendi geliştirdiğimiz projelere hali hazırda bakım&destek havuzu oluşturmamızın yanında, kendi geliştirmediğimiz (başka bir şirkete yaptırdığınız) programlar için de bakım ve destek hizmeti sunuyoruz.

Bakım ve destek kapsamında yeni geliştirmeye ihtiyacınız olmasa bile programa uyum sağlayabilmeniz için kullandığınız sistemleri sizin için inceliyor, size ve ekibinize gerekli eğitimleri veriyoruz.

;